Edifier | Wireless Earbuds | X5 Pro | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
- TootjadEdifier
- Mudel: X5 Pro Black
- Saadavus: 5
-
36€
Edifier | Wireless Earbuds | X5 Pro | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 10 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Mürasummutus | Active Noise Cancellation |
| Muud funktsioonid | Active noise cancellation to reduce unwanted background noise in various environments Build-in microphone with AI algorithm to ensure high quality calls Low latency connection with seamless experience on gaming activities IP55 certified dust and splashpro |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Playback time (single charge) | 7 h |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Producer product name | X5 Pro |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier wireless earbuds x5 pro built-in microphone bluetooth anc black, x5 pro black, edifier, korvaklapid ja mikrofonid






